Światła Maglev, jak kropla miodu spadająca w powietrzu

Pociągi Maglev nie są niczym nowym.

Niektóre projekty wykorzystują również lewitację magnetyczną, dzięki czemu ludzie czują magię przyniesioną przez magnetyzm.

światła Maglev-Mnuca

Projektanci z Wielkiej Brytanii zaprojektowali inteligentny czujnik światła, który zapala się, gdy unosi się na wodzie, a wyłącza, gdy jest nieruchomy – Mnuca

Jak słońce wschodzi do światła i zapada w ciemność. Półprzewodnikowe czujniki magnetyczne ukryte pod powierzchnią drewna wykrywają, czy żarówka jest unosząca się, czy nieruchoma, i odpowiednio włączają lub wyłączają światło, co powoduje włączanie/wyłączanie w powietrzu.

W centrum lampy znajduje się unikatowo stylizowana żarówka wykonana w całości z drewna, która zapewnia ciepły blask każdej przestrzeni, delikatnie rozpraszając światło z energooszczędnych diod LED wewnątrz.

Super mocne magnesy neodymowe pozwalają żarówce na łatwe unoszenie się w zrównoważonym stanie bez zużywania energii, skupiają się na jakości wykonania, unikaniu mechanicznych przełączników i wydłużają żywotność lampy.

Przełączniki i przyciski są często pierwszym punktem awarii wielu produktów, które przez lata zużywają się najbardziej.

Wydłużona żywotność jest ogromną korzyścią dla konsumentów, ale jest również kluczowym aspektem procesu projektowania, a produkty o dłuższej żywotności są naturalnie bardziej zrównoważone.

Główna konstrukcja podstawy i żarówka są wykonane z certyfikowanej przez FSC sklejki brzozowej pochodzącej ze zrównoważonych źródeł, a jeśli masz ogród, balkon, taras lub wystrój, jest to idealne uzupełnienie światła Mnuca.

Jako dodatek, ten akumulator pozwala zabrać latarkę ze sobą w pięknej drewnianej obudowie, która pasuje do stylu Twojej latarki i zapewnia wystarczającą moc, aby zapewnić światło do 5 godzin ciągłego światła.

Lampy te wykonane są z naturalnej sklejki brzozowej z pięknym lejącym się wzorem, prawie jak ociekający miód.

Nazwa Mnuca jest inspirowana słynnym miodem Manuka, Mnuca przeszła wiele prób, od wczesnych prototypów drukowanych w 3D po wiele projektów i iteracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *