Prace projektanta obejmują różne koncepcje artystyczne i tematykę i są zaangażowane w tworzenie mebli, które łączą piękno humanistyki i sztuki z precyzją maszyn budowlanych, tworząc humanizowaną i komfortową atmosferę użytkowania.

01 Seria lamp Inigo

Projekt tej lampy podłogowej podkreśla minimalistyczny styl, odzwierciedlając estetyczne dążenie projektanta do zrównoważonej geometrii. Ciepła żółta rurka wyróżnia lampę podłogową, czyniąc ją samodzielnym dziełem sztuki.

01 Seria lamp Inigo

02 seria lamp Howdy, Neighbor

Projektant współpracował z Baku Takahashi, szklanym artystą z Japonii, aby połączyć jasną i kolorową szklaną dekorację, w której Takahashi jest dobry, z własnymi lampami.

02 seria lamp Howdy, Neighbor

Żyrandole są ozdobione matowym szkłem pełnym „szczęśliwych letnich kolorów”, jakby były sklejone małą krówką, co jest bardzo urocze. Ciekawe jest połączenie jasnofioletowych szklanych rurek i pomarańczowych szklanych „małych pączków”.

Wokół czerwonej szklanej rurki owinięte są woskowe różowe koraliki szklane, a serce dziewczyny jest pełne. Nawet metalowe żyrandole są ozdobione kolorowymi akcentami, łącząc styl retro ze współczesną zabawą.

02 seria lamp Howdy, Neighbor

03 Seria lamp Half-Light

Najważniejszym punktem tej lampy stołowej są szklane słupy lamp w różnych kolorach. Niebieskie, pomarańczowe, czerwone i białe szkło jest dopasowane, aby stworzyć metalowy styl retro.

03 Seria lamp Half-Light

Artystyczna lampa podłogowa wykonana jest z drewna jodłowego jako materiału głównego. Światło świeci na środku pary drewnianych desek, a przytłumione światło tworzy romantyczną i naturalną atmosferę.

Znaczenie lamp i latarni to nie tylko oświetlenie, odpowiednia lampa może zapewnić wygodne i szczęśliwe życie. Na pewno znajdziesz najlepsze lampy dla siebie na 1homedesign.

03 Seria lamp Half-Light

To wszystko na dzisiejsze udostępnianie, mam nadzieję, że moje treści będą dla Ciebie pomocne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *