Lampa ścienna

Kinkiet to rodzaj oprawy, która rzuca światło na ścianę. Lampy te mają zazwyczaj kształt świeczników lub latarni, ze światłem pochodzącym z wewnątrz lub na zewnątrz. Światło z tych lamp jest zwykle miękkie i ciepłe. Ten typ oprawy jest starożytny i był tradycyjnie używany ze świecami.

Celestial Pebble Light przypomina lampę wiszącą

Celestial Pebble Light swoim designem przypomina lampy wiszące. Jego geometryczne dyfuzory wykonane są z odlewanego szkła rzemieślniczego. Ten produkt jest dostępny w kilku wykończeniach, w tym czarnym, satynowym niklu i antycznym mosiądzu. Jest wyposażony w ściemniacz dla optymalnej wydajności.

Cerf Volant

Kinkiet Cerf Volant przypomina latawiec, którym puszczałeś się w dzieciństwie. Jego elegancko obracająca się głowa uwalnia kolorowe refleksy i można ją ustawić pod dowolnym kątem. Oprawa jest dostarczana z zestawem montażowym, regulowanym obszarem A i wieloma opcjami kolorystycznymi.

Mona

Kinkiet Mona marki Brokis nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny i industrialny styl. Jego przezroczysty szklany klosz i odsłonięta żarówka tworzą delikatną atmosferę, zapewniając jednocześnie wystarczającą ilość światła. Lampa występuje w różnych rozmiarach i wykończeniach. Jest oryginalny i posiada gwarancję.

Dr nr

Ta nowoczesna lampa ścienna jest pięknym dodatkiem do każdego domu. Dzięki białemu wnętrzu i mosiężnemu wykończeniu doda charakteru każdemu pomieszczeniu. Może służyć jako lampka nocna lub do salonu. Posiada przewód o długości 2,2 m oraz żarówkę E14.