Pracując w biurze, musisz mieć odpowiednie narzędzia do wykonywania pracy. Obejmuje to artykuły papiernicze, takie jak organizery na biurko, teczki na akta, produkty papierowe, długopisy, ołówki i inne materiały piśmienne. W Trynidadzie i Tobago jest kilku dostawców materiałów biurowych, którzy mogą pomóc w zwiększeniu wydajności pracy. Mają także do wyboru szeroką gamę urządzeń biurowych, w tym kserokopiarki, drukarki, skanery i faksy.

Wyposażenie biurowe trinidad oferuje również szeroki wybór mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz, które pomogą stworzyć idealne miejsce do pracy dla Twojej firmy. Oferują również usługi dostawy i instalacji, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Ponadto mogą pomóc Ci w stworzeniu planu dla Twojej przestrzeni, pomagając utrzymać porządek i realizację zadań.

Oprócz artykułów biurowych firma oferuje również inne usługi, takie jak instalacja, konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego, faksów, telefonów i innych technologii. Oferują również systemy audiowizualne, rozwiązania do zarządzania dokumentami oraz instalacje systemów bezpieczeństwa.

Firma Total Office została założona w 1989 roku i zaczynała od dostarczania artykułów piśmiennych i biurowych lokalnym firmom. W 1996 roku firma Steelcase Inc wybrała ich na wyłącznego dystrybutora swoich mebli na Karaibach i szybko stali się jednym z największych dealerów w regionie.

W 2022 roku firma odnotowała wzrost przychodów o 55 procent, a zysk o 139 procent do 256 milionów dolarów. Firma ma nadzieję, że partnerstwo z Office Authority Limited otworzy nowe rynki na Karaibach, a sprzedaż linii mebli Evolve i Image będzie nadal rosła.