kuchnia 88Kuchnia 88, popularny food truck, który regularnie pojawia się na cotygodniowym podsumowaniu w środy w Wines Park, ma nowy dom w American Fork. Szef kuchni i właściciel, Brandon Clark, powiększył swoją restaurację z daniami na wynos, aby serwować nowoczesne dania kuchni amerykańskiej pod adresem 648 E. State Road Suite N. Restauracja oferuje zarówno dania z dostawą, jak i na miejscu. Na przykład Thatcher Burger to przepyszne połączenie karmelizowanej cebuli, wędzonego bekonu i pikli na 8 uncji. pasztecik posypany białym serem cheddar i podawany na bułce z preclem, która wytrzymuje nadzienie. Jest pyszny, niezależnie od tego, czy jest spożywany w podróży, czy na miejscu w restauracji.

Inne ulubione menu w nowej restauracji na wynos to siedmiouncjowy grillowany stek z trzema końcówkami i puree ziemniaczane z groszkiem cukrowym skropione jednym z charakterystycznych sosów Kitchen 88: peri-peri, słodkie chili, BBQ lub słodka musztarda.

Restauracja jest dostępna z dostawą za pośrednictwem Postmates i Uber Eats. Podczas składania zamówienia w kasie poszukaj opcji wyboru okna dostawy. Następnie wybierz przedział czasowy, który najbardziej Ci odpowiada na dostawę posiłku. Jeśli wybierasz się z odbiorem osobistym, przyjdź kilka minut wcześniej, aby upewnić się, że zamówienie jest gotowe.