Pokój na miotle film

Pokój na miotle to uroczy film animowany oparty na popularnej książce dla dzieci autorstwa Julii Donaldson i zilustrowany przez Axela Schefflera. To zabawna historia o życzliwej wiedźmie, która ku irytacji swojego kota zaprasza grupę zwierząt na swoją miotłę. Zwierzęta okazują się jednak przydatne w ratowaniu wiedźmy przed ziejącym ogniem smokiem.

Chociaż film jest przeznaczony dla dzieci, spodoba się również dorosłym. Simon Pegg wykonuje dobrą robotę, opowiadając tę historię, a muzyka i animacja filmu są cudowne. Film jest bardzo kolorowy iz pewnością przyciągnie uwagę każdego widza, zarówno młodego, jak i starszego. To zabawny i zabawny film, który uszczęśliwi całą rodzinę.

Historia zaczyna się od miłej wiedźmy i jej kota lecących po niebie na miotle. Radośnie szczotkują razem, gdy dziki wiatr nagle zdmuchuje kapelusz wiedźmy, łuk i różdżkę. Na szczęście nowi przyjaciele wiedźmy – pies, ptak i żaba – znajdują ich. Czarownica jest bardzo wdzięczna swoim przyjaciołom i daje im miejsce na miotle. Jednak wkrótce staje się zbyt przepełniony, a miotła pęka na pół.

Następnie wiedźma znajduje małą menażerię zwierząt, które żyły w jaskini błotnej i postanawia zaprosić je, by dołączyły do niej na miotle. Pasażerowie zwierząt są zachwyceni zaproszeniem, ale kot wcale nie jest z tego zadowolony. Jednak wszyscy razem pracują, aby uratować wiedźmę przed ziejącym ogniem gigantycznym smokiem, który grozi jej zjedzeniem.

Wyprodukowany przez Magic Light Pictures, który przyniósł nam wspaniałe podróże od strony do ekranu The Gruffalo i The Gruffalo’s Child, ten film jest uroczo czarujący. Wykorzystanie modeli do animacji tła i postaci CGI działa dobrze i nigdy nie sprawia wrażenia pośpiechu. W filmie jest kilka pięknych scen, a obsada jest znakomita.

To świetny film dla rodzin, z motywami przyjaźni, pracy zespołowej i pomagania innym. Historia jest zabawna, a postacie są bardzo dobrze rozwinięte. Ważny jest też przekaz, bo film podkreśla, że ciężką pracą można być kimkolwiek się chce. Zawsze warto obejrzeć film z dziećmi i spędzić trochę czasu z rodziną, zwłaszcza jeśli ma dobre przesłanie i ciekawą fabułę. Poza tym oglądanie filmów z dziećmi to jeden z najlepszych sposobów na wspólne spędzenie czasu i nawiązanie więzi.