Styl encore w pobliżu

Jeśli szukasz nowego miejsca na zakupy ubrań, rozważ odwiedzenie jednej z kilku lokalizacji Style Encore w całym kraju. Powstała w 2013 roku sieć oferuje delikatnie używaną odzież i akcesoria dla kobiet w każdym wieku. Możesz także kupić nowe produkty, takie jak torby i buty, za ułamek ceny, którą zapłaciłbyś w innych punktach sprzedaży detalicznej. Zlokalizowane w całych Stanach Zjednoczonych franczyzy są obsługiwane przez niezależnych przedsiębiorców.

Najnowszy dodatek do listy marek franczyzowych odsprzedaży Winmark, Style Encore, powstał w 2013 roku. Firma rozpoczęła franczyzę tej marki jeszcze w tym samym roku. Mając ponad 50 lokalizacji w Stanach Zjednoczonych i pięć w Kanadzie, marka koncentruje się na odzieży dla kobiet w wieku od 20 do 50 lat.

Style Encore to pierwsza franczyza odsprzedaży Winmark oferująca platformę e-commerce. Jej sklep internetowy zapewnia kupującym wyjątkowe, wciągające wrażenia zakupowe, które odzwierciedlają to, co znajdą w lokalnym sklepie.

Każda lokalizacja Style Encore jest niezależną własnością i jest obsługiwana przez nieustraszonych franczyzobiorców kochających modę, dzięki czemu każdy sklep nieco różni się od drugiego. Jednak marka jest zjednoczona, koncentrując się na dostarczaniu wysokiej jakości odzieży damskiej w przystępnej cenie. W rzeczywistości firma twierdzi, że klienci mogą zaoszczędzić do 90% w porównaniu z cenami detalicznymi w jej sklepach.

Klienci mogą przynosić niechcianą, ale delikatnie używaną odzież damską i dodatki do sklepu Style Encore w dowolnym momencie w godzinach pracy. Kupujący sprawdzi przedmioty i przygotuje za nie ofertę pieniężną. Sklep może przyjąć wiele rodzajów odzieży damskiej, w tym markowe torebki i akcesoria. Jednak marka musi być w stanie zweryfikować ich autentyczność, aby uniknąć nielegalnej sprzedaży podróbek.

Typowy sklep Style Encore będzie oferował markowe marki, takie jak Burberry, Kate Spade i Tory Burch, i będzie kupował przedmioty w dobrym stanie, które mają co najmniej sezon lub dwa. Sieć przyjmie również produkty ze sklepów takich jak Anthropologie, Evereve, Kohl’s, Macy’s i Nordstrom. Aby sprzedawać te produkty, musisz dostarczyć wysokiej jakości zdjęcie i unikalny, przekonujący opis produktu.

Jeśli rozważasz otwarcie Style Encore, ważne jest, aby upewnić się, że jesteś gotowy finansowo na początkową inwestycję składającą się z opłaty franczyzowej i innych kosztów początkowych. Co więcej, musisz mieć co najmniej 25 000 USD płynnego kapitału i wartości netto, aby spełnić wymagania franczyzy. Na szczęście franczyza oferuje szerokie wsparcie we wszystkich obszarach działalności, od planowania biznesowego po wybór lokalizacji i badania demograficzne. Dodatkowo otrzymasz zastrzeżony system cyfrowy do swoich operacji i dziesiątki godzin szkoleń stacjonarnych, wraz z przygotowaniem do otwarcia, otwarciem i bieżącym wsparciem ze strony centrali krajowej. Ułatwia to odniesienie sukcesu jako franczyzobiorcy Style Encore.