przewód lampy LED

Decydując się na przewód lampy LED, powinieneś wiedzieć o nich co nieco. Diody LED mogą być dość trudne w obsłudze. Istnieje wiele różnych typów diod LED, od tych, które wymagają sterownika do konwersji prądu przemiennego na prąd stały, po takie, które w ogóle nie działają na prąd stały. Na szczęście dobra lampa LED może działać przez lata, jeśli nie dziesięciolecia, i jest świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy i energii. Musisz jednak upewnić się, że wiesz, co robisz, jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoją inwestycję. Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc.

Najważniejszą częścią przewodu lampy LED jest sposób podłączenia go do źródła zasilania. Będziesz potrzebować 9-woltowej baterii lub zestawu baterii. Aby go podłączyć, zwiń ze sobą przewody i delikatnie pociągnij je do złącza. Pamiętaj, aby użyć taśmy elektrycznej, aby je zabezpieczyć.

Kiedy już to robisz, mądrze byłoby kupić również splicer. Są to małe metalowe narzędzia, które można kupić w lokalnym sklepie z narzędziami. Najlepsza spawarka to taka, która nie jest ani za duża, ani za mała i zmieści się na przewodzie. Jest to ważne, ponieważ spawarka może zapobiegać ucieczce światła, co jest prawdziwym bólem, gdy próbujesz ją włączyć. Należy również uważać, aby go nie złamać, co może spowodować przerwanie połączenia.

Oprócz powyższych wskazówek możesz również rozważyć zakup żarówki o większej mocy. Umożliwi to dłuższe działanie świateł i zapewni większą ilość lumenów. 60-watowa żarówka będzie świecić z mocą 800 lumenów, a żarówka LED STRALA może świecić nawet 10 razy dłużej.