jak podłączyć

Rozwijanie znaczących relacji może być wyzwaniem, ale jest to opłacalne przedsięwzięcie. Musisz być otwarty na nowych ludzi i chętny do prowadzenia rozmów towarzyskich, a nauka nawiązywania kontaktu z innymi to pierwszy krok w tym procesie. Najlepszym sposobem, aby to osiągnąć, jest bycie sobą. To może brzmieć przeciwskutecznie, ale w rzeczywistości może sprawić, że będziesz mniej niespokojny i bardziej komfortowy.

Podczas gdy niektóre połączenia są łatwe do wykonania, inne wymagają czasu i wysiłku. Możesz ulec pokusie, by pójść z pierwszą napotkaną osobą, ale jeśli chcesz nawiązać znaczące kontakty, musisz poświęcić trochę czasu. Będziesz także musiał użyć odpowiednich technik, aby to się stało. Jeśli masz problemy z nawiązaniem połączenia, upewnij się, że używasz odpowiednich narzędzi i nie zmuszaj drugiej osoby do udostępniania informacji, na które nie jest gotowa.

Nie bez powodu ikona Bluetooth znajduje się na pasku menu. To dlatego, że pomaga łączyć ze sobą urządzenia i jest łatwy w użyciu. Przekonasz się, że jest to bardzo przydatna funkcja w większości laptopów i komputerów stacjonarnych. Jest to szczególnie ważne, jeśli pracujesz w sieci współdzielonej lub używasz komputera Mac.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać podczas korzystania z Bluetooth, jest posiadanie odpowiedniego sprzętu i oprogramowania. Jeśli używasz komputera, musisz podłączyć do niego kabel Ethernet. Gniazdo Ethernet zazwyczaj znajduje się z tyłu komputera, ale niektóre komputery nie mają tego portu, w takim przypadku potrzebna będzie przejściówka.

Najlepszym sposobem na związanie się z kimś jest bycie sobą. Oznacza to, że nie możesz pozwolić, by lęk społeczny wziął nad tobą górę. Poświęcając czas na okazanie komuś zainteresowania, sprawisz, że poczuje się komfortowo. To ostatecznie doprowadzi do lepszych połączeń.

Najlepszym sposobem na kontakt z ludźmi jest bycie najlepszą wersją siebie. Możesz mieć ochotę założyć maskę lub spróbować się dopasować, ale może to prowadzić do niezadowalających rezultatów. Powinieneś być w stanie zaprzyjaźnić się z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania i hobby. Prawdopodobieństwo nawiązania trwałego związku może być również większe, jeśli pracujesz w dużej firmie, w której ludzie mają wspólną historię. Na przykład, jeśli chodziłeś do tej samej szkoły, znacznie bardziej prawdopodobne jest, że nawiążesz kontakt ze współpracownikami, którzy mają tę samą historię.

Innym sposobem na nawiązanie kontaktu jest zastosowanie właściwych strategii zarządzania czasem. Posiadanie kalendarza może pomóc w lepszym planowaniu i ustalaniu priorytetów w czasie. W ten sposób możesz zapewnić sobie przyzwoitą ilość czasu na spotkania towarzyskie w ciągu dnia. Ponadto, będąc najlepszą wersją siebie, możesz pokazać innym, że jesteś wystarczająco pewny siebie, aby udostępnić im swoje dane osobowe.

Dobrym sposobem na pokazanie innym, że zwracasz na nich uwagę, jest naśladowanie ich mowy ciała. Najlepszym sposobem na to jest nawiązanie kontaktu wzrokowego, ale dobrym pomysłem jest też uśmiech i szczere komplementy.