Choć przestrzeń kuchni nie jest duża, nie można lekceważyć wagi kuchni, ale te detale mogą być ignorowane przez profesjonalistów. Spędziłem więc kilka godzin na sortowaniu i podsumowywaniu, ucząc Cię, jak doskonale unikać błędów w dekoracji.

1.Wodoodporny

Problem hydroizolacji może być kwestią, którą wielu przyjaciół i firmy dekoracyjne zignorują.
Każdy będzie miał inne zdanie na temat hydroizolacji w kuchni. Na rynku dekoracji wodoodporną część kuchni nie wykonują firmy zajmujące się dekoracją, ale robią to niektóre firmy dekoracyjne. Dlatego wielu właścicieli nie wie, jak wybrać w odpowiedzi na ten problem.

W rzeczywistości, jeśli chodzi o problem hydroizolacji w kuchni, myślę, że nadal trzeba to zrobić. Bo przecież kuchnia nadal należy do strefy wodnej i wilgotnej przestrzeni, więc należy być przygotowanym na hydroizolację. Więc jaki jest standard ogólnego malowania? Grunt jest pomalowany na całej podłodze, a przeciwległa strona ściany ma 0,3m.

2.wzmocnienie komina

Bez wzmocnienia czopucha łatwo o odpadnięcie płytek. Wiele osób uważa, że ​​po okresie dekorowania kafelki w kuchni zawsze odpadają z miejsca, w którym znajduje się przewód kominowy, nie bez powodu.

Ściana komina jest bardzo cienka, ale musimy przykleić płytki na zewnątrz komina.Przyczepność takich cienkościennych płytek jest bardzo słaba, więc płytki mogą po dłuższym czasie odpaść. Dlatego w przypadku tego problemu mamy na ogół dwa rozwiązania.

  1. Na kominie zawieszona jest stalowa siatka w kształcie litery M, aby zwiększyć przyczepność płytek do ściany i zapewnić sztywność płytek.
  2. Wzmocnij warstwę płyty cementowej lub czerwonej cegły na zewnątrz komina.Oczywiście płyta cementowa i czerwona cegła mają swoje zalety.Miejsce zajmowane przez płytę cementową będzie mniejsze, ale stabilność czerwonej cegły będzie silniejsza.

3.Odpływ podłogowy z dezodorantem

Kiedy dekorujemy, dopóki jest woda, potrzebujemy odpływu podłogowego. Chociaż w tej części kuchni miejsce, w którym korzystamy z wody, może znajdować się właśnie w zlewie. Ale w takim środowisku, pełnym możliwości, nadal musimy zainstalować odpływ podłogowy, aby był wygodniejszy w niektórych sytuacjach awaryjnych i sanitarnych w kuchni.

Jednak wybierając odpływ podłogowy w kuchni, musimy wybrać odpływ podłogowy, który jest dezodorantem. Jeśli wody nie będzie za dużo, po dłuższym czasie może stać się nieprzyjemna. Spowoduje to powstawanie nieprzyjemnych zapachów w kuchni, a zwłaszcza latem mogą pojawić się komary. Dlatego wiele kuchni jest obecnie wyposażonych w urządzenia do usuwania śmieci, aby te resztki latem nie śmierdziały i nie przyciągały komarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *